Znajdź odpowiedź na każde pytanie

Centrum pomocy IC Project

Witaj w miejscu, które oferuje odpowiedź na każde Twoje pytanie. Wyszukaj to, chcesz znaleźć lub przejdź po kolei przez nasze bogate materiały edukacyjne. Enjoy.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Instrukcja
Obsługi

Video
Poradniki

FAQ
Q&A

Pomoc IC Project

Lista tematów

Tworzenie notatek kontrahenta w CRM​

W jaki sposób tworzyć notatki kontrahenta w CRM​.

CRM IC Project to także szereg notatek, które można przypisywać do kontrahentów. Odbywasz spotkanie z klientem, rozmowę telefoniczną, a może inne ustalenia z Twoim kontrahentem? System notatek umożliwi Ci zapisywanie najważniejszych informacji dotyczących poszczególnych kontrahentów.

Jak dodać notatkę do kontrahenta?

Przejdź do CRM >  wybierz kontrahenta, do którego chcesz dodać notatkę > przejdź do zakładki Notatki. Kliknij  i uzupełnij wyskakujące okno. Wpisz tytuł notatki, status oraz jej opis. Wybierając opcję  możesz wpisać termin notatki i przypisać do niej konkretną osobę od danego kontrahenta.

Status notatki – definiowany jest w ustawieniach systemu. To swego rodzaju etykieta, którą oznaczasz notatkę. Na przykład – jeśli tworzysz notatkę po rozmowie z klientem możesz ją oznaczyć jako status: Telefon.


Pamiętaj! 
Przechodząc do ogólnego widoku CRM do zakładki Notatki, znajdziesz tam zbiorczy widok wszystkich Twoich notatek. Również z tego miejsca możesz dodać nową notatkę w identyczny sposób jak opisaliśmy wyżej. Jedyną różnicą jest to, że musisz ją przypisać do wybranego kontrahenta. 

Wyszukiwanie notatek. Klikając w ikonę  masz możliwość filtrowania notatek po różnych kategoriach: po statusie, przypisanej osobie lub terminie notatki.