Znajdź odpowiedź na każde pytanie

Centrum pomocy IC Project

Witaj w miejscu, które oferuje odpowiedź na każde Twoje pytanie. Wyszukaj to, chcesz znaleźć lub przejdź po kolei przez nasze bogate materiały edukacyjne. Enjoy.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Instrukcja
Obsługi

Video
Poradniki

FAQ
Q&A

Pomoc IC Project

Lista tematów

Widok kalendarza i lokalizacje w CRM​

Informacje dotyczące kalendarza i lokalizacji dostępnych z poziomu CRM.

W kalendarzu dostępnym w module CRM możesz tworzyć wydarzenia, które zostaną przypisane do konkretnego kontrahenta. W ten sposób, w jednym miejscu możesz kontrolować wszystkie wydarzenia związane z Twoimi kontrahentami. 

Przejdź do CRM i kliknij w wybranego kontrahenta. Zobaczysz zakładkę Pulpit. Po prawej stronie masz dostępny kalendarz. Utworzone wydarzenia będą zaznaczone kolorową ikoną z numerem (ilością) wydarzeń w danym dniu. Spójrz na screen poniżej.

Lokalizacje w kalendarzu kontrahenta

Tworząc nowe wydarzenie w kalendarzu możesz także wpisać jego lokalizacje, w której odbędzie się dane wydarzenie. Wpisując adres wydarzenia będziesz mieć możliwość podejrzenia miejsca na mapie, a dodatkowo z poziomu aplikacji IC Project jednym kliknięciem Twój telefon przeniesie Cię do nawigacji. Świetnie sprawdza się ten sposób wśród osób pracujących w terenie np. przedstawicieli handlowych.