Znajdź odpowiedź na każde pytanie

Centrum pomocy IC Project

Witaj w miejscu, które oferuje odpowiedź na każde Twoje pytanie. Wyszukaj to, chcesz znaleźć lub przejdź po kolei przez nasze bogate materiały edukacyjne. Enjoy.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Instrukcja
Obsługi

Video
Poradniki

FAQ
Q&A

Pomoc IC Project

Lista tematów

Menu Zadania

Klikając w Zadania z poziomu lewego menu wchodzisz do widoku zadaniowego w IC Project. Masz do dyspozycji dwie zakładki: Moje zadania i Wszystkie zadania.

Moje zadania

Tu widzisz wszystkie zadania z ICP przypisane do Twojej osoby (osoby zalogowanej do systemu widocznej w prawym górnym rogu). Z tego widoku otrzymujesz informacje o:

  • nazwie zadania,
  • numerze zadania,
  • jego priorytecie,
  • przypisanych osobach (oprócz Ciebie zadanie mogą realizować inne osoby),
  • statusie zadania,
  • termin do którego należy je zrealizować,
  • dodatkowe informacje np. ilość załączników, komentarzy czy ilość punktów listy kontrolnej tzw. checklisty.

Jeśli zadanie jest już po terminie, obok terminu realizacji zobaczysz także czerwony alert oznaczający jaki jest czas opóźnienia zadania.

Dostosuj widok: po prawej stronie ekranu możesz dostosować sposób wyświetlania zadań. Do dyspozycji masz widoki:

  • listy,
  • tablicy – zobaczysz jaki status ma zadanie,
  • terminarza – w tym widoku możesz zarządzać swoją produktywnością i zdecydować, które zadanie zrobić dziś, jutro lub w kolejnych dniach. Dowiesz się także, które zadania masz po terminie. Metodą Drag & Drop umieszczasz zadania w poszczególnych kolumnach.

Zaawansowane wyszukiwanie i eksport zadań: wszystkie Twoje zadania możesz wyszukać po nazwie lub filtrować po różnych kryteriach. Kliknij w ikonę lejka po prawej stronie pola „szukaj zadania” i zdecyduj jakie filtry wykorzystasz. System automatycznie wyświetli zadania według wyszukiwanych kryteriów.

Ważne: Wszystkie wyświetlane zadania w tym widoku możesz wyeksportować do PDF, XLSX, CSV.

Wszystkie zadania

Funkcjonalność jest bardzo podobna do zakładki moje zadania. Jednak tu wyświetlane są wszystkie zadania z całego systemu ICP (dostosowane względem uprawnień) oraz mamy do dyspozycji większy zakres filtrów przy wyszukiwaniu.

 

 

Pracownik o niższych uprawnieniach zobaczy wszystkie grupy zadań, w których uczestniczy. Natomiast osoby zarządzające, administratorzy zobaczą wszystkie zadania z całego systemu ICP. Jest to swego rodzaju moduł menedżerski. To w tym miejscu możesz wyszukać np. zadania przydzielone do wskazanego pracownika. Zakładając odpowiednie filtry to Ty decydujesz jakie wyniki zobaczysz.