Znajdź odpowiedź na każde pytanie

Centrum pomocy IC Project

Witaj w miejscu, które oferuje odpowiedź na każde Twoje pytanie. Wyszukaj to, chcesz znaleźć lub przejdź po kolei przez nasze bogate materiały edukacyjne. Enjoy.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Instrukcja
Obsługi

Video
Poradniki

FAQ
Q&A

Pomoc IC Project

Lista tematów

Zoom

Poznaj integrację w IC Project z narzędziem Zoom, która pozwoli błyskawicznie z poziomu IC Project tworzyć wydarzenia wraz z bezpośrednim odnośnikiem do zaplanowanego spotkania.

Jak to działa?

1. Kliknij w prawym górnym rogu na swój avatar.

2. Wybierz opcję 'Integracje’.

3. Wybierz integrację z Zoom, klikając na konkretną ikonę.

4. Kliknij 'Zintegruj się’.

W tym momencie zobaczysz przekierowanie do narzędzia Zoom, które będzie wymagało zalogowania się na swoje konto. Pamiętaj, że do IC Project podpinasz jedno globalne konto dla całego Twojego zespołu lub firmy. Wydarzenia zawsze będą tworzone w Zoom dla tego konta.

5. Po zalogowaniu się na konto, zobaczysz potwierdzenie zintegrowania się Zoom z IC Project.

6. W tym momencie możesz korzystać z pełnych możliwości integracji.

Jak wykorzystać integrację w praktyce?

Przejdź do kalendarza i rozpocznij tworzenie nowego wydarzenia. Możesz to zrobić z poziomu przycisku w lewym górnym rogu, a także klikając na wybrany dzień i pierwszą z dostępnych ikon. Przy tworzeniu wydarzenia, na samym dole znajdziesz opcję do zaznaczenia odpowiedniego narzędzia, które wykorzystasz w ramach integracji. Wybierz Zoom, a integracja między IC Project, a Zoomem stworzy automatycznie spotkanie również w narzędziu Zoom. To bardzo proste.
 
W tym momencie, posiadasz automatycznie dwa powiązane ze sobą wydarzenia, w kalendarzu IC Project oraz na Twoim koncie Zoom. Klikając na wydarzeniu w IC Project otrzymujesz możliwość pobrania linku do spotkania, a nawet bezpośredniego przejścia do wydarzenia w Zoomie. Jesteśmy przekonani, że będzie to ogromne ułatwienie w Twojej codziennej pracy.

Jak usunąć integrację?

Aby usunąć integrację, wystarczy kliknąć na avatar w prawym górnym rogu, następnie przejść do zakładki 'Integracje’ i kliknąć przycisk 'Usuń integrację Zoom’. To wszystko.