Znajdź odpowiedź na każde pytanie

Centrum pomocy IC Project

Witaj w miejscu, które oferuje odpowiedź na każde Twoje pytanie. Wyszukaj to, chcesz znaleźć lub przejdź po kolei przez nasze bogate materiały edukacyjne. Enjoy.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Instrukcja
Obsługi

Video
Poradniki

FAQ
Q&A

Pomoc IC Project

Lista tematów

Zadania – ludzie

Przypisywanie osób bezpośrednio do zadania.

W zakładce Ludzie masz możliwość przypisania osób do zadania. 

Poznaj także inne sposoby przypisywania osób

Spójrz na poniższą grafikę.

Na powyższym przykładzie masz do dyspozycji osoby w dwóch sekcjach. W czerwonej mamy dwie osoby, które uczestniczą w aktualnej tablicy zadaniowej – SZKOLENIA

Sprawdź jak przypisać osoby do tablicy zadaniowej

W sekcji niebieskiej wyświetlone są pozostałe osoby, które uczestniczą w całym projekcie. Przypisać możesz osoby z obu sekcji. Aby przypisać osoby do zadania wykorzystaj dwie ikony  oraz .

Dla przykładu przypiszmy Piotra Michalca i Marcina Jedynaka. Klikamy na wspomniane ikony. Po przypisaniu otrzymamy poniższy widok. 

Po przypisaniu osób do zadania otrzymują oni automatyczne powiadomienie: w przeglądarce, poprzez e-mail oraz aplikację mobilną.

W przypadku kiedy masz dużo osób na liście, skorzystaj z opcji wyszukiwania. Wpisz w  pierwsze litery osób, a system sam wyfiltruje wyszukiwane frazy. 

Jednym kliknięciem możesz wysłać dodatkowe powiadomienie o zadaniu. Kliknij w aby wysłać powiadomienie wszystkim przypisanym osobom lub  przy wybranej osobie. 

Jeżeli chcesz odpiąć osobę od zadania naciśnij przycisk ustawi się w pozycję . Gotowe.