Znajdź odpowiedź na każde pytanie

Centrum pomocy IC Project

Witaj w miejscu, które oferuje odpowiedź na każde Twoje pytanie. Wyszukaj to, chcesz znaleźć lub przejdź po kolei przez nasze bogate materiały edukacyjne. Enjoy.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Instrukcja
Obsługi

Video
Poradniki

FAQ
Q&A

Pomoc IC Project

Lista tematów

Projekty – Wykres Gantta

Najważniejsze informacje dotyczące wykresu Gantta w IC Project.

Wykorzystaj zaawansowany wykres Gantta, żeby tworzyć harmonogramy, planować oraz na bieżąco kontrolować wszystkie Twoje projekty. Jeśli lubisz wizualne wykresy, to będzie narzędzie dla Ciebie.

W prosty i przystępny sposób dostosujesz wszystko w Twoim projekcie pod kątem terminów, a także zareagujesz na wszelkie niepokojące zmiany.

Dodawaj kamienie milowe i linie bazowe. Kontroluj ścieżki krytyczne

Wykorzystaj dodatkowe, zaawansowane funkcjonalności, które znajdziesz na wykresie Gantta w IC Project. Chcesz zaznaczyć ważne zdarzenie w harmonogramie Twojego projektu? Skorzystaj z kamienia milowego. A może potrzebujesz skontrolować plan projektu z rzeczywistym czasem realizacji? W tej sytuacji idealnie sprawdzą się linie bazowe. Pamiętaj, że na naszym wykresie Gantta zawsze możesz też odnaleźć ścieżkę krytyczną dla Twojego projektu.

Twórz zależności między grupami zadań

W IC Project możesz tworzyć sztywne zależności między grupami zadań. Dzięki temu, jeśli Twój zespół spóźni się z wykonaniem danej grupy zadaniowej, automatycznie przesunie się również termin startu kolejnej grupy, która jest od niej zależna.