Znajdź odpowiedź na każde pytanie

Centrum pomocy IC Project

Witaj w miejscu, które oferuje odpowiedź na każde Twoje pytanie. Wyszukaj to, chcesz znaleźć lub przejdź po kolei przez nasze bogate materiały edukacyjne. Enjoy.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Instrukcja
Obsługi

Video
Poradniki

FAQ
Q&A

Pomoc IC Project

Lista tematów

Faktury (widok ogólny)

Zapoznaj się z możliwościami widoku wszystkich faktur w ICP.

Przechodząc do sekcji Finanse z lewego menu dostajesz się do widoku ogólnego faktur.

Tutaj zobaczysz wszystkie wystawione faktury w IC Project. Z tego poziomu masz możliwość zaawansowanego wyszukiwania, sortowania i eksportowania faktur.

Zaawansowane wyszukiwanie faktur

Spójrz na poniższy screen. Na czerwono zaznaczyliśmy sekcję za pomocą której możesz wyszukiwać, sortować i eksportować dane.

Za pomocą pola  możesz wyszukiwać faktury wpisując jej numer, nazwę towaru / usługi, a także kontrahenta, dla którego została wystawiona faktura.

Klikając w symbol  wyświetli Ci się boczne okno za pomocą którego możesz dowolnie wyszukiwać faktury stosując różne filtry

Sortowanie widoku faktur

Za pomocą  możesz posortować wyświetlane dane. Kliknij w to pole. Możesz sortować faktury względem poniższych kryteriów:

Z kolei klikając w  możesz sortować dane rosnąco lub malejąco.

Eksportowanie faktur

W IC Project z łatwością wyeksportujesz wyświetlane faktury do formatu: pdf, xlsx, csv. Możesz wyeksportować wszystkie faktury lub aktualnie wyświetlane z poziomu wyszukiwarki.