Znajdź odpowiedź na każde pytanie

Centrum pomocy IC Project

Witaj w miejscu, które oferuje odpowiedź na każde Twoje pytanie. Wyszukaj to, chcesz znaleźć lub przejdź po kolei przez nasze bogate materiały edukacyjne. Enjoy.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Instrukcja
Obsługi

Video
Poradniki

FAQ
Q&A

Pomoc IC Project

Lista tematów

Zarządzanie plikami kontrahenta​

W jaki sposób zarządzać plikami i dokumentami z poziomu kontrahenta?

Prawidłowy obieg plików i dokumentów w firmie to bardzo ważna sprawa. Dostęp do odpowiednich plików w czytelny i zorganizowany sposób to podstawa prawidłowej organizacji pracy w firmie. Zapomnij o szukaniu plików w mailu, komunikatorze, komputerze. 

Pliki dostępne w CRM przy wybranym kontrahencie są przypisane do danego kontrahenta. W jednym miejscu masz dostęp do wszystkich plików np. umów, briefów itp. wiążących Twoją firmę z partnerem, z którym współpracujesz. Wszystko pokazane jest w sposób czytelny i uporządkowany. Dostęp do plików kontrahenta nigdy nie był taki prosty. 


Ważne!
Pliki dostępne w CRM dotyczą tylko wybranego kontrahenta. To nie są pliki projektowe czy załączniki do zadań, które zostały załączone do danego projektu.

Dodawanie, usuwanie i edycja plików kontrahenta

Jeżeli chcesz dodać plik do kontrahenta przejdź do modułu CRM > kliknij w wybranego kontrahenta > przejdź do zakładki Pliki i kliknij w przycisk . Pojawi się wyskakujące okno jak poniżej.

Metodą Drag & Drop (przeciągnij & opuść) wskaż plik z Twojego komputera i przeciągnij na pojawiające się okno lub kliknij w  lub  i wskaż plik, który chcesz przesłać. Gdy to zrobisz kliknij przycisk  tak jak na poniższym przykładzie.

Twój plik zostanie wgrany i przypisany do bazy plików wybranego kontrahenta.


Dowiedz się więcej na temat innych opcji wgrywania plików.

Kliknij w Zarządzanie plikami w IC Project

Jeżeli natomiast chcesz usunąć plik kontrahenta, na liście plików kliknij w  i wybierz opcję Usuń.

Wybierając natomiast opcję Edytuj możesz zmienić nazwę załączonych wcześniej plików.