Znajdź odpowiedź na każde pytanie

Centrum pomocy IC Project

Witaj w miejscu, które oferuje odpowiedź na każde Twoje pytanie. Wyszukaj to, chcesz znaleźć lub przejdź po kolei przez nasze bogate materiały edukacyjne. Enjoy.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Instrukcja
Obsługi

Video
Poradniki

FAQ
Q&A

Pomoc IC Project

Lista tematów

Jak dodać nowego pracownika?

Jak dodać nowego pracownika do ICP?

Przejdź do zakładki Pracownicy po lewej stronie menu. Kliknij w  następnie wybierz przycisk  i wypełnij poszczególne pola.

Adres e-mail jest niezbędny, aby dodać pracownika. Na tego e-maila użytkownik dostanie wiadomość informującą go, że został dodany do systemu IC Project.

W polu stawka godzinowa możesz określić domyślną stawkę dla użytkownika. W momencie przypisania tego pracownika do projektu, system domyślnie przypisze go po danej stawce godzinowej. Pamiętaj jednak, że stawkę godzinową możesz zmienić indywidualnie dla wybranego użytkownika na poziomie każdego projektu. W ten sposób, ten sam pracownik może pracować na różnych stawkach w różnych projektach.

Jeżeli pierwszy raz uzupełniasz nazwę działu kliknij w to pole, a następnie w polu wpisz nazwę działu i kliknij w przycisk dodaj. Podobnie zrób z polem Stanowisko.

Uprawnienia do logowania są domyślnie włączone przy dodawaniu nowego pracownika. Możesz jednak wyłączyć tę opcję specjalnym switchem.

Określ także role (uprawnienia) na jakich będzie pracował użytkownik. 


Jeżeli nie skonfigurowałeś ról (uprawnień) w ustawieniach systemu IC Project zapoznaj się z artykułem

Konfiguracja i zarządzanie rolami użytkowników