Znajdź odpowiedź na każde pytanie

Centrum pomocy IC Project

Witaj w miejscu, które oferuje odpowiedź na każde Twoje pytanie. Wyszukaj to, chcesz znaleźć lub przejdź po kolei przez nasze bogate materiały edukacyjne. Enjoy.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Instrukcja
Obsługi

Video
Poradniki

FAQ
Q&A

Pomoc IC Project

Lista tematów

Jak zaplanować czas pracy na zadaniu?

Jeśli chcesz zaplanować czas pracy na zadaniu, przejdź do wybranego zadania, a następnie kliknij zakładkę 'Obłożenie’. To miejsce, które pozwala na planowanie czasu dla całego zadania, a także dla poszczególnych użytkowników.

💡 Pamiętaj, że w tym miejscu zobaczysz tylko tych użytkowników, którzy są przypisani do tego zadania. Jeśli zatem nie masz komu przypisać czasu, przejdź do zakładki 'Ludzie’ i przypisz do zadania wybrane osoby.

W zakładce 'Obłożenie’ na zadaniu z łatwością możesz zaplanować czas pracy. Kliknij 'Planowany czas’ by zrobić to globalnie dla całego zadania, bądź przypisz czas dla wybranych użytkowników. To istotny element, który pozwoli wyliczyć obłożenie użytkownika w kontekście dostępności.

💡 Zerknij również na datę startu i termin wykonania zadania, bo jest to integralna część planowanego czasu pracy. To, na ile zostało zaplanowane zadanie (od-do) stanowi podstawę dla naszego algorytmu do wyliczenia realnego obłożenia na dzień, tydzień, lub cały miesiąc.